Det kjøres en kvalifisering foran sesong 2. Denne skal avgjøre hvem som får plass hvor i divisjonssystemet.

Kvalifisering for 1.divisjon

Plass Spiller Kommune Antall rett resultat Antall rett utfall Poeng
1. Ole Martin Gulla Rauma 4 10 120
2. Mats Lien Rauma 2 11 104
3. Martin Haugan Rauma 3 10 103
4. Thomas Myrvang Sunndal 3 7 101
5. Kennet Meyer Rauma 4 5 98
6. Odd Børge Hammervold Rauma 3 9 98
7. Per Idar Aandal Rauma 3 6 96
8. Svein Mikalsen Rauma 3 7 95
9. Arne Inge Øverland Rauma 1 10 89
10. Lars Smisethjell Rauma 2 7 88
11. Svein Frode Heen Rauma 2 7 88
12. Stein Olav Edøy Rauma 1 10 84
13. Gunn Berit Hatlen Rauma 2 7 83
14. Thomas Haugan Rauma 3 4 82
15. Anders Sirum Trondheim 2 7 82
16. Svein Lodve Sandblåst Fræna 2 8 80
17. Per Ivar Krohn Rauma 1 9 80
18. Oddny-Beate Kristensen Rauma 1 9 78
19. Leander Mikalsen Rauma 2 7 77
20. Geir Nås Fræna 1 8 76
21. Thomas Kvisvik Rauma 2 6 74
22. Svein Sæterøy Rauma 2 7 73
23. Morten Strand Rauma 1 8 73
24. Ronnie Haug Rauma 1 8 73
25. Andreas Øverland Rauma 1 8 71
26. Milan Jovanovski Safenwil 2 5 70
27. Prikken Gråberg Rauma 1 8 68
28. Jan-Roger Brokstad Rauma 2 6 67
29. Karsten Aak Rauma 1 6 67
30. Anders Hjelseth Trondheim 0 9 67
31. Pål Flaa Sunndal 1 8 66
32. Knut Eivind Brennhaug Trondheim 1 6 63
33. Petter Stette Rauma 0 7 62
34. Thomas Frydenberg Sande 3 2 61
35. Rolf Erik Hjelvik Pedersen Rauma 1 6 60
36. Eskild Svendson Rauma 1 5 60
37. Jens-Are Hagen Rauma 1 5 59
38. Frode Nakken Rauma 0 7 55
39. Tore Brandstadmoen Rauma 0 7 55
40. Glenn Eriksen Trondheim 0 6 54
41. Ørger Thokle Rauma 1 5 52
42. Jurgen Decker Trondheim 1 5 50
43. René Pedersen Rauma 1 4 46
44. Dag Michelsen Rauma 0 6 44
45. Øyvind Hovde Rauma 0 5 44
46. Bjørnar Holmem Rauma 0 4 40
47. Levi Bårdsnes Mikalsen Rauma 0 3 25
48. Alf Roger Antonsen Rauma 0 0 0
49. Alf Yttervik-Adolfsen Kristiansund 0 0 0
50. Anders Ellingseter Rauma 0 0 0
51. Anders Fjeldberg Oslo 0 0 0
52. Are Stolsmo Fræna 0 0 0
53. Erling Ottar Eide Rauma 0 0 0
54. Esben Flaa Rauma 0 0 0
55. Gaute Haugaa Trondheim 0 0 0
56. Geir Christer Nygård Rauma 0 0 0
57. Johan Oltedal Molde 0 0 0
58. Johannes Østby Moss 0 0 0
59. Kevin Hestholm Hareid 0 0 0
60. Kjetil Åndal Rauma 0 0 0
61. Kristoffer Bakke Rauma 0 0 0
62. Kristoffer Landre Rauma 0 0 0
63. Lars Kavli Rauma 0 0 0
64. lisa mathisen Elverum 0 0 0
65. Magnus Malones Rauma 0 0 0
66. Martin Stokke Rauma 0 0 0
67. Milosevic Serbia Gornji Milanovac 0 0 0
68. Oddvar Bjerkestrand Molde 0 0 0
69. Øystein Sletvold Molde 0 0 0
70. Roger Gråberg Rauma 0 0 0
71. Ronny Fredriksen Molde 0 0 0
72. Roy Dahle Rauma 0 0 0
73. Rune Skeide Rauma 0 0 0
74. Sindre Ramskeid Rauma 0 0 0
75. Sivert Hole Rauma 0 0 0
76. Stig Slatlem Averøy 0 0 0
77. Sturle Starheim Aukra 0 0 0
78. Thomas Brastad Vestnes 0 0 0
79. thomas.nyheim Rauma 0 0 0